Kalendarz idealny prezent

wizzard

Pomoc w trzech krokach

Super prezent

Spraw bliskiej osobie ciekawy prezent.

Kalendarz idealny prezent

Sposoby dostawy:

Odbiór osobisty - 0 zł
List polecony Poczta Polska - 10 zł
Przesyłka kurierska DPD - 17 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem DPD - 25 zł

Kalendarz kurierem
KALENDARZE
Pokaż wszystkie projekty

Drukarnia fotokalendarzy online

Wiele osób ma problemy z zapamiętaniem daty urodzin różnych ludzi. W dobie Facebooka nie jest nam to teraz w ogóle potrzebne, ponieważ ten sprytny portal społecznościowy przypomina nam o urodzinach każdego, kogo mamy w znajomych. Jednak niektórzy ukrywają datę urodzin, specjalnie ją zmieniają lub po prostu nie mają konta na tym portalu. I co w takim wypadku zrobić?

Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem będzie zakup kalendarza. Dzięki temu na pewno nie zapomnimy o niczyich urodzinach, a na dodatek nie będziemy uzależnieni od smatfona czy komputera. Kalendarze są o tyle wygodne, że w zależności od formatu, albo możemy zabrać je wszędzie ze sobą, albo są na tyle widoczne, że trudno będzie je przegapić. Pamiętaj – odruchu patrzenia codziennie w kalendarz trzeba się niestety nauczyć, jednak jest tu dużo prostsze, gdy mamy go zawsze w zasięgu wzroku.

Serdecznie zapraszamy do naszej drukarni fotokalendarzy online – stwórz swój własny fotokalendarz i ciesz się nim każdego dnia! Pamiętaj, że planowanie wcale nie musi być nudne.