Kalendarz idealny prezent

wizzard

Pomoc w trzech krokach

Super prezent

Spraw bliskiej osobie ciekawy prezent.

Kalendarz idealny prezent

Sposoby dostawy:

Odbiór osobisty - 0 zł
List polecony Poczta Polska - 10 zł
Przesyłka kurierska DPD - 17 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem DPD - 25 zł

Kalendarz kurierem
KALENDARZE
Pokaż wszystkie projekty

Fotokalendarz A4 poziomy

Jeżeli jesteś freelancerem, możesz w swojej pracy napotkać kilka trudności. Dotyczą one głównie organizacji czasu. Nikt nad Tobą przysłowiowo nie stoi, nie pilnuje godzin pracy czy przerw. Oczywiście można również przesadzić w drugą stronę i pracować od rana do wieczora – przez cały dzień. Z przerwami, ale tak naprawdę podczas tych przerw będziesz myśleć tylko o swojej pracy. Oba te podejścia nie są zdrowe i mogą mieć zgubny wpływ na nasze zdrowie i życie prywatne. Na szczęście można tego uniknąć.

Po pierwsze najpierw musisz się zapytać siebie, czy na pewno chcesz zorganizować sobie czas pracy. Jeżeli tak, to świetnie – pierwszy krok już masz za sobą. Kolejnym jest kupienie kalendarza i rozplanowanie sobie dnia, tygodnia i miesięcy. Zapisania wszystkich ważnych dat, spotkań. I co ważniejsze – musisz mieć ten kalendarz przed oczami. Inaczej o nim zapomnisz i coś z łatwością wypadnie Ci z głowy. Dzięki datom projektów przed oczyma będziesz wiedział, ile czasu Ci zostało do terminu oddania. I automatycznie przestaniesz tracić czas na mniej ważne rzeczy lub projekty, które masz oddać dopiero za kilka miesięcy.

Dzięki naszym fotokalendarzom poziomym w różnych rozmiarach (A3, A4 i A5) nie tylko zaplanujesz swój tydzień i dzień, ale również możesz umieścić na kalendarzu swoje własne zdjęcie! Dzięki temu korzystanie z kalendarza stanie się jeszcze przyjemniejsze.