Kalendarz idealny prezent

wizzard

Pomoc w trzech krokach

Super prezent

Spraw bliskiej osobie ciekawy prezent.

Kalendarz idealny prezent

Sposoby dostawy:

Odbiór osobisty - 0 zł
List polecony Poczta Polska - 10 zł
Przesyłka kurierska DPD - 17 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem DPD - 25 zł

Kalendarz kurierem
KALENDARZE
Pokaż wszystkie projekty

Fotokalendarz A4 wiszący

Jeżeli czujesz, że powoli warto zacząć się rozglądać za nowym kalendarzem, to mamy dla Ciebie kilka rad, a także propozycję. W naszej ofercie znajdziesz między innymi fotokalendarz A4 wiszący, który nada się do każdego pomieszczenia w Twoim domu. A na dodatek sam będziesz mógł go spersonalizować. To jest bardzo ważne zadanie, ponieważ Ty sam dokładnie wiesz, jaki kalendarz jest Ci potrzebny, a także jaka kolorystyka najbardziej będzie pasować do twojego mieszkania. Właśnie dlatego uważamy, że takie kalendarze są najlepszym wyborem dla naszych klientów. Pytanie pozostaje jeszcze, gdzie go powiesić? Każde pomieszczenie ma swoje wady i zalety. Postaramy się przedstawić kilka z nich.

Kuchnia to bardzo dobre miejsce na kalendarz wiszący. W kuchni przebywają wszyscy domownicy i jeżeli kalendarz ma służyć wszystkim, to naszym zdaniem kuchnia będzie idealnym miejscem na zawieszenie kalendarza. Z drugiej strony kuchnie nierzadko są małe i ciemne, a także nie ma jak powiesić w nich kalendarza. Warto więc wybrać takie miejsce, żeby kalendarz był widoczny, a także dobrać odpowiedni do wielkości kuchni format.

Sypialnia to równie świetne miejsce, jednak tylko w przypadku, gdy kalendarz ma służyć wyłącznie Tobie. Przecież nie chciałbyś, żeby wszyscy domownicy wchodzili Ci do pokoju, żeby sprawdzić, kiedy babcia ma urodziny? Tak więc warto zastanowić się, czy zniesiemy ciągłe wizyty domowników, jeżeli powiesimy kalendarz ogólny u siebie w sypialni.

Salon to równie dobry pomysł, co kuchnia. Z salonu korzystają wszyscy, jednak w zależności od tego, jakich masz członków rodziny, przemyśl, czy np. Twoje dzieci nie wolą spędzać czasu w swoich pokojach? Poza tym w salonie zazwyczaj chcemy, żeby było estetycznie i miło, a kalendarz, nawet przepiękny i zrobiony przez nas, może tę estetykę zaburzać. Wszystko jednak zależy od naszych upodobań i od naszego salonu. Warto jednak poważnie się nad tym wyborem zastanowić.

Przedpokój to również dobre miejsce, jednak jest na tyle oddalone od naszego codziennej przestrzeni, w której funkcjonujemy, że można zwyczajnie zapomnieć zerknąć na kalendarz i z łatwością możemy zapomnieć o ważnej dacie, jak na przykład rocznica ślubu.

Jak widać, wszystko zależy od nas i naszych upodobań. Musimy tylko pamiętać o podstawowej funkcji kalendarza, a także o tym, żeby nie zaburzał on zbytnio estetyki w naszym mieszkaniu.