Kalendarz idealny prezent

wizzard

Pomoc w trzech krokach

Super prezent

Spraw bliskiej osobie ciekawy prezent.

Kalendarz idealny prezent

Sposoby dostawy:

Odbiór osobisty - 0 zł
List polecony Poczta Polska - 10 zł
Przesyłka kurierska DPD - 17 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem DPD - 25 zł

Kalendarz kurierem
KALENDARZE
Pokaż wszystkie projekty
Tanie fotokalendarze online

Kiedyś królowało życie według powiedzenia carpie diem, czyli chwytaj dzień. Oznaczało to ni mniej, ni więcej, żeby żyć spontanicznie i wyciskać każdy dzień jak cytrynę. Dorosłość jest jednak inna – mając pracę, dom, nierzadko kredyt i dzieci trudno jest o taką spontaniczność, jak kiedyś. Właśnie dlatego najlepiej jest faktycznie wyciskać z każdego dnia tyle, ile możemy, ale warto go wcześniej zaplanować, żeby o niczym ważnym nie zapomnieć. Właśnie po to powstały kalendarze.

Dzięki kalendarzom wszystko będziesz miał w jednym miejscu. Nie zapiszesz się już dwa razy na ten sam kurs albo nie pójdziesz na pierwszy trening zumby dzień przed ważnym szkoleniem, które zaczyna się o 7 rano. Planowanie jest ważne, jednak trzeba pamiętać, że nie można przesadzać w drugą stronę. Wystarczy, że będziemy zapisywać ważne terminy, najważniejsze spotkania i daty, a resztę dnia planować sobie w głowie. W końcu łatwiej jest zaplanować „przed lekarzem pójdę na szybkie zakupy”, niż zapisywać w kalendarzu „zakupy, lekarz, później obiad, potem oglądanie filmu, potem kolacja”.

Kalendarz to również niebanalny pomysł na prezent – w naszym sklepie online znajdziesz tanie fotokalendarze. W naszej ofercie mamy kalendarze zarówno z gotowymi zdjęciami, jak i opcję z przesłaniem nam swoich zdjęć. Od Ciebie zależy, którą opcję wybierzesz. Zapraszamy!